UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Inżynier jakości
nr ref. IQ/06/2019
miejsce pracy: okolice Szczecina

Zakres obowiązków:

• Doskonalenie procesu zapewnienia jakości na liniach produkcyjnych
• Koordynacja działań naprawczych w celu poprawy jakości produktów oraz niezgodności jakościowych
• Tworzenie raportów 8D
• Współpraca z Klientami zagranicznymi podczas realizacji projektu
• Prowadzenie audytów procesowych
• Miejsce pracy: okolice Szczecina

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w firmie produkcyjnej
• Dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego w mowie i w piśmie
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Znajomość podstaw systemów ERP i/lub CAD
• Znajomość norm ISO 9001, EN 1090 i EN ISO 3834
• Dobra organizacja pracy własnej i zdolności analityczne

Firma oferuje:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Szkolenia branżowe
• Pakiet benefitów
• Budowanie sieci kontaktów z czołowymi producentami z Europy
• Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
• Praca w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. IQ/06/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Lub poprzez link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=257a0594365045dcba7b8965396d304f Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl