UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Operator giętarki
miejsce pracy: okolice Pyrzyc nr ref. OG/07

Zakres obowiązków:

• Obsługa giętarki
• Utrzymanie porządku w miejscu pracy
• Obsługa urządzeń pomiarowych (suwmiarka, kątomierz)

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
• Podstawowa umiejętność cięcia blach
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego – mile widziane
• Zaangażowanie i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Gotowość do pracy na 2 zmiany

Firma oferuje:

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. OG/07 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8eb5da56d7f2481085b15b769a209e30 lub na adres: biuro@unikadr.pl. Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl