Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Monter
miejsce pracy: okolice Pyrzyc
nr ref. MT/07

Zakres obowiązków:

• Montaż elementów konstrukcji stalowych w oparciu o rysunek techniczny
• Naprawa i konserwacja systemów urządzeń transportu wewnętrznego oraz urządzeń magazynowych

Wymagania:

• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Zaangażowanie i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Gotowość do pracy na 2 zmiany

Firma oferuje:

• Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
• Atrakcyjny system premiowy
• Ciągły rozwój i doskonalenie się

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. MT/07 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2a37566aed5548599e97dca9e6397e18 lub na adres: biuro@unikadr.pl. Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl