UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Automatyk
miejsce pracy: okolice Pyrzyc, nr. ref.: A/07

Zakres obowiązków:

• Montaż wyposażenia elektrycznego oraz automatyki w maszynach i urządzeniach produkowanych przez firmę
• Wgrywanie oprogramowania i testowanie urządzeń
• Wyjazdy serwisowe do Klientów
• Utrzymywanie sprawności technicznej maszyn w zakładzie produkcyjnym
• Lokalizacja miejsca pracy: okolice Szczecina

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe (elektryk lub elektrotechnik)
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Doświadczenie w branży automatyki
• Uprawnienia elektryczne do 1kV
• Gotowość do krótkoterminowych wyjazdów służbowych
• Samodzielność i odpowiedzialność
Będzie dodatkowym atutem:
• Doświadczenie w branży intralogistycznej - mile widziane
• Uprawnienia kontrolno-pomiarowe do 1kV – mile widziane

Firma oferuje:

• Umowę o pracę
• Szkolenia branżowe
• Pakiet benefitów
• Praca w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. A/07 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1f69212c5f00443b8ef6880ab8949079 lub na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl