UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, uznanej na rynku kancelarii notarialnej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Office Manager
miejsce pracy: Szczecin - Prawobrzeże, nr ref.: OMA/06

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie oraz obsługa sekretariatu
• Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji zadań
• Rejestracja i koordynowanie właściwego obiegu dokumentów
• Prowadzenie rejestrów czynności notarialnych
• Udzielanie informacji Klientom w formie telefonicznej lub elektronicznej na temat wymagań dotyczących realizacji zleceń
• Organizacja i koordynacja spotkań
• Prowadzenie oraz nadzór nad korespondencją
• Ścisła współpraca z przełożonymi

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Otwartość w kontaktach z Klientami
• Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office
• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
• Znajomość procesów administracyjnych
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole
• Solidność, samodyscyplina, dokładność, odpowiedzialność, zorganizowanie oraz motywacja, dyskrecja
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

• ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. OMU/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą linka: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e56e8ccfad5b47f8a6b1825be5d263ce Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl