UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Manager ds. eksportu
miejsce pracy: Szczecin
nr ref. EX/07/2019

Zakres obowiązków:

- Aktywne nawiązywanie relacji handlowych z potencjalnymi klientami w krajach europejskich, w Afryce i na Bliskim Wschodzie
- Monitorowanie światowego rynku produktów FMCG (non-food)
- Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
- Przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacji
- Stały kontakt z dostawcami poprzez biuro w Chinach
- Raportowanie do firmy-matki w UK

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Minimum 5- letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów międzynarodowych w środowisku FMCG lub podobnym
- Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu klientami międzynarodowymi
- Doświadczenie w relacjach handlowych z Afryką i Bliskim Wschodem - będzie dodatkowym atutem
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Znajomość innych języków - mile widziana
- Odpowiedzialność za postawione cele
- Gotowość do podróży służbowych
- Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Praca w dynamicznym, międzynarodowym zespole

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 91 488 23 27, 575 71 73 73 lub przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl
lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8bd28747321e4c1c86049e933764f7b7

Gwarantujemy poufność.