Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży metalowej, od ponad dwudziestu lat specjalizującej się w produkcji dedykowanych rozwiązań z zakresu transportu wewnętrznego, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Spawacz MAG
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref. S/04/2019

Zakres obowiązków:

- Spawanie metodą MAG/ TIG różnego rodzaju detali metalowych i konstrukcji stalowych
- Cięcie materiału według projektu zgodnie z rysunkiem technicznym
- Wykonywanie codziennej konserwacji maszyn i narzędzi
- Lokalizacja miejsca pracy: ok. 40km od Szczecina

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia na podanym stanowisku – warunek konieczny
- Aktualne uprawnienia MAG 135 – warunek konieczny
- Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny
- Aktualnie uprawnienia MAG 136, TIG 141 – mile widziane
- Aktualne uprawnienia na sztaplarkę – mile widziane
- Zaangażowanie i odpowiedzialność
- Umiejętność pracy w zespole
- Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje:

- Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- Premię regularną i kwartalną
- Bony na święta
- Wczasy pod gruszą
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
- Pracę na jedną lub dwie zmiany

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 91 488 23 27, 575 71 73 73 lub przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl
lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7761768b59474356814edfa05bd9c66d

Gwarantujemy poufność.