Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Konserwator – Technik obiektu
miejsce pracy: Szczecin
nr ref: KT/08/2019

Zakres obowiązków:

- Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych
- Wykonywanie prac montażowych i naprawczych
- Wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

- Znajomość obsługi i konserwacji obiektów, maszyn i urządzeń
- Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Chęć i motywacja do pracy
- Doświadczenie w pracy w podobnym charakterze – będzie dodatkowym atutem
- Czynne prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
- Możliwość rozwoju zawodowego (awansu)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 91 488 23 27, 575 71 73 73 lub przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl
lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5710c5fa5f9144c78e3ed082a7977670

Gwarantujemy poufność.