UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Pracownik działu IT
miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. IT/08/2019

Zakres obowiązków:

- Helpdesk - wsparcie dla wewnętrznych użytkowników komputerów
- Dbanie o przestrzeganie polityki IT przez użytkowników
- Reagowanie na błędy i incydenty
- Instalacja oprogramowania na stacjach roboczych
- Opieka nad sprzętem IT
- Udział w projektach IT
- Aktywna praca w ramach Procesu Ciągłego Doskonalenia w celu usprawnienia niezawodności, bezpieczeństwa, integralności i wydajność systemu IT oraz operacji produkcyjnych wspieranych komputerowo
- Aktywna analiza, sugerowanie i wdrażanie nowego oprogramowania / rozwiązań IT, które przyczynią się do zwiększenia wydajności i / lub obniżą koszt całkowity firmy
- Lokalizacja miejsca pracy: ok. 40km od centrum Szczecina

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w dziale IT i/lub wykształcenie kierunkowe, adekwatne do wyżej wymienionych zadań mile widziane
- Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych
- Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy w zespole

Firma oferuje:
- Stabilną pracę w zespole dynamicznych profesjonalistów
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy w innowacyjnej firmie
- Sympatyczną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 91 488 23 27, 575 71 73 73 lub przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl
lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6081c3bd68274b4e80803d3a3d7c9535

Gwarantujemy poufność.