Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej znajdującej się na Prawobrzeżu, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Pracownik sprzątający
miejsce pracy: Szczecin
nr ref: PS/08/2019

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie należytej czystości i higieny pomieszczeń biurowych, pomieszczeń produkcyjnych i socjalnych
- Nadzór i dbałość o powierzone mienie tj. urządzenia oraz środki czyszczące

Wymagania:

- Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt
- Sumienność
- Gotowość pracy na 2 zmiany

Firma oferuje:

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 91 488 23 27, 575 71 73 73 lub przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl
lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7f5b7f6d87474d779f95205b94962e7c

Gwarantujemy poufność.