UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. HR
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref.SH/09/2019

Zakres obowiązków:

- Planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- Realizacja potrzeb szkoleniowo-rozwojowych pracowników
- Prowadzenie i realizacja projektów z zakresu zarządzania personelem w organizacji (ścieżki karier, planowanie sukcesji, zarządzanie talentami, projekty dot. rozwoju kompetencji)
- Przeprowadzanie badań opinii pracowników
- Wsparcie HR Managera w realizacji procesów HR
- Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia lub psychologia)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Sprawna obsługa pakietu MS Office, w tym PowerPoint
- Znajomość miękkiego HR
- Zdolność analitycznego myślenia
- Umiejętność dobrej organizacji pracy, poczucie obowiązku, samodzielność i zaangażowanie

- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwijania swoich zainteresowań zawodowych i pasji
- Pakiet benefitów

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 91 488 23 27, 575 71 73 73 lub przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl
lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1408fdd56f9f475aa277302c7a981489

Gwarantujemy poufność.