Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Monter (praca za granicą)
nr ref. MS/10/2019
miejsce pracy: Europa; okolice Szczecina

Zakres obowiązków:

• Montaż elementów konstrukcji stalowych w oparciu o rysunek techniczny w siedzibie Klienta – w siedzibie firmy pod Szczecinem oraz w siedzibie Klientów - głownie Europa
• Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń

Wymagania:

• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Zaangażowanie i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Gotowość do bardzo częstych wyjazdów

Firma oferuje:

• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia branżowe
• Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 4882327 lub mailowy: biuro@unikadr.pl/ lub przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z oznaczeniem nr ref. MS/10/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych poprzez skopiowanie poniższego linka
Gwarantujemy poufność.