UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Asystent techniczny - kreślarz
miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. AT/10/2019

Zakres obowiązków:

• Sporządzanie harmonogramów z postępów realizacji prac
• Opracowanie dokumentacji technicznej
• Kontrola wykonania planów
• Sporządzanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy
• Wspieranie konstruktorów w realizacji wyznaczonych zadań
• Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne
• Bardzo wysokie zdolności analityczne
• Bardzo dobra znajomość Excela
• Umiejętność organizowania pracy własnej
• Umiejętność współpracy w grupie
• Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Firma oferuje:

• Umowa o pracę
• Szkolenia branżowe
• Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
• Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
• Praca w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. AT/10/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka:
Gwarantujemy poufność.