Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń systemów jakości
miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. Q/10/2019

Zakres obowiązków:

• Wdrażanie i monitorowanie zdolności procesów produkcyjnych (SPC)
• Zarządzanie projektami reklamacyjnymi
• Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu skutecznej identyfikacji i eliminacji błędów jakościowych
• Rekomendowanie programów naprawczych oraz nadzorowanie ich skuteczności
• Mapowanie procesów z uwzględnieniem wbudowania jakości w proces
• Przestrzeganie przepisów BHP i procedur wewnętrznych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w stosowaniu narzędzi sterowania jakością
• Umiejętność walidacji narzędzi pomiarowych
• Praktyczna znajomość narzędzi statystycznych i jakościowych
• Doświadczenie w budowaniu świadomości projakościowej
• Bardzo wysokie zdolności analityczne

• Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
• Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
• Praca w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. Q/10/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka:
Gwarantujemy poufność.