UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

HR Business Partner
miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref.: HR/10/2019

Zakres obowiązków:

• Samodzielne planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• Wsparcie procesów doradczych związanych z obszarem HR (projekty związane z rozwojem kompetencji pracowników, audyty personalne, systemy wspomagające pracę działów personalnych, projekty szkoleniowe itp.)
• Przygotowywanie oraz aktualizacja procedur wewnętrznych
• Sporządzanie bieżących raportów i analiz dla potrzeb optymalizacji prowadzonych działań
• Lokalizacja miejsca pracy: 30 min. od centrum Szczecina

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
• Znajomość narzędzi wspierających procesy HR-owe w firmie
• Sprawna obsługa pakietu MS Office
• Zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność dobrej organizacji pracy, poczucie obowiązku, samodzielność i zaangażowanie

Firma oferuje:

• Szkolenia branżowe
• Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
• Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. HR/10/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka:
Gwarantujemy poufność.