UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Project Manager
miejsce pracy: okolice Szczecina,
nr ref. PM/08

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie realizacją projektów firmy (miejsce pracy - okolice Szczecina)
• Organizacja procesów i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem
• Odpowiedzialność za cały proces realizacji
• Dostarczanie na czas uzgodnionych wyników projektów
• Regularne raportowanie statusów zarządzanych projektów do Przełożonego

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe; techniczne – mile widziane
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – warunek konieczny
• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
• Doświadczenie w branży metalowej – mile widziane
• Umiejętność definiowania priorytetów, planowania terminów
• Otwartość, komunikatywność
• Systematyczność, sumienność

Firma oferuje:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w dynamicznym zespole
• Możliwość realizacji ciekawych projektów
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. PM/08 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka: