UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Inżynier sprzedaży
nr ref. IS,
miejsce pracy: Polska centralna

Zakres obowiązków:

• Odpowiedzialność za pozyskiwanie Klientów na obszarze Polski Centralnej (m.in. Kalisz, Warszawa, Lublin i Kielce)
• Wsparcie techniczne Klientów w zakresie oferowanych produktów
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Współpraca z działem projektowym
• Utrzymywanie relacji z Klientami
• Realizacji ustalonego planu sprzedaży

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technicznych dla przemysłu i dystrybucji
• Wiedza z zakresu technik sprzedaży
• Znajomość programu AutoCad
• Umiejętność diagnozy potrzeb Klienta i budowy długotrwałych relacji biznesowych
• Umiejętność tworzenia ofert i opracowania rozwiązań
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
• Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Firma oferuje:

• Szkolenia branżowe
• Pakiet benefitów
• Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. IS wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka: