UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Konstruktor-kosztorysant
Nr ref: KT/02/2019,
miejsce pracy: okolice Szczecina

Zakres obowiązków:

• Projektowanie maszyn i urządzeń w programie AutoCad
• Sporządzanie wycen oraz ofert
• Współpraca z działami: rozwoju i produkcji, sprzedaży oraz z pozostałymi działami w firmie
• Ustalanie uzgodnień technicznych z Klientami
• Lokalizacja siedziby firmy (ok. 50 km od Szczecina oraz ok. 60 km od Gorzowa Wlkp.)

Wymagania:

• Doświadczenie w przygotowywaniu wycen, kosztorysów i wizualizacji
• Dobra znajomość programu AutoCad
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego
• Komunikatywność, kreatywność i systematyczność

• Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę
• System premiowy
• Pakiet medyczny Luxmed
• Kartę Mutlisport

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz z nr ref: KT/02/2019 i zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka: