UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, dziaajca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy si rekrutacj i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarzdzania zasobami ludzkimi.
Poszukujemy pracownikw do pracy bezporednio w niemieckiej spce bdcej na rynku ponad 20 lat, realizujcej inwestycje z zakresu prac dekarskich mieszkaniowego i przemysowego w Niemczech na stanowisko:

Dekarz
miejsce pracy: Niemcy, nr ref. D/06/2021

Zakres obowizkw:
• Zadania zwizane z kryciem dachw
• Konserwacje oraz naprawy dachw

Wymagania:
• Dowiadczenie na podobnym stanowisku
• Jzyk niemiecki komunikatywny
• Zaangaowanie w prac
• Dyspozycyjno od zaraz
• Komunikatywno

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac z niemieck spk
• Atrakcyjne wynagrodzenie (staa stawka plus dieta)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: D/06/2021 wraz ze zgod na przetwarzanie danych osobowych, lub poprzez link:
Gwarantujemy poufno.