Dla Pracodawców Dla Kandydatów O Nas Kontakt Oferty Pracy

Dla Pracodawców / Inne

 Systemy motywacyjne 
Nowoczesne systemy motywacyjne pracowników to powiązanie kosztów pracy i osiąganych wyników. UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego pomoże wprowadzić przejrzysty i skuteczny system motywacyjny w Twojej firmie.


 Opis stanowiska pracy 
UNIKADR Biuro Doradztwa Personalnego oferuje Państwu pomoc w opisach stanowisk pracy zawierających m.in. zakresy czynności , które mogą zaradzić problemom w rekrutacji nowych pracowników czy podziale pracy osób już zatrudnionych.


 Monitoring rynku pracy 
Monitoring rynku pracy to usługa polegająca na informowaniu Pracodawcy o pojawieniu się w naszej bazie danych interesującego kandydata, o profilu zgłoszonym wcześniej przez Pracodawcę.


 Serwis ogłoszeniowy 
Szybko, profesjonalnie, i co ważne na atrakcyjnych warunkach rabatowych mogą Państwo skorzystać z naszego serwisu ogłoszeniowego. Usługa ta polega na profesjonalnym przygotowaniu i wyemitowaniu ogłoszenia rekrutacyjnego, w odpowiednich dla branży i stanowiska mediach.


 Outplacement 
Outplacement czyli program monitorowanych zwolnień- to profesjonalne doradztwo w zakresie wsparcia procesu zwalniania pracowników.www.studio-online.plStrony www szczecin