Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży morskiej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Analityk rynku
miejsce pracy: Szczecin,
nr ref.: AR/12/2019

Zakres obowiązków:
• Research rynkowy, monitoring cen, współtworzenie polityki cenowo-produktowej
• Tworzenie i aktualizacja cenników
• Sporządzanie kalkulacji i kosztorysów
• Współpraca z działem sprzedaży
• Praca z dużą ilością danych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Umiejętność interpretowania danych rynkowych i finansowych
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Systematyczność i dokładność
• Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:
• Pakiet medyczny
• Ubezpieczenie grupowe i na życie
• Karta Multisport
• Dodatek wakacyjny

W przypadku pytań, zadzwoń 91 488 23 27, 575 71 73 73
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. AR/12/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7d011245fe85462eb3e9637acc47b281