UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta – firmy z branży morskiej o zasięgu globalnym, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Project Manager – księgowość (AP)
miejsce pracy: centrum Szczecina,
nr ref.: PK/01/2020

Zakres obowiązków:
-Planowanie, koordynacja i nadzór nad projektem związanym z przenoszeniem procesów księgowych pomiędzy oddziałami firmy
-Tworzenie oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji procesowej, instrukcji oraz narzędzi procesowych
-Regularne raportowanie statusu realizacji projektów
-Współpraca z działami firmy w Polsce i za granicą

Wymagania:
-Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
-Dobra znajomość pakietu MS Office
-Praktyczna znajomość metodologii kierowania projektami i sporządzania dokumentacji procesowej
-Doświadczenie w pracy w strukturach SSC/BPO oraz znajomość programów: SAP, IFS, Oracle – mile widziane
-Gotowość do wyjazdów zagranicznych

Benefity:
-Prywatna opieka medyczna – pakiet premium
-Ubezpieczenie na życie
-Karta Multisport
-Dodatek urlopowy
-Dostęp do szkoleń
-Praca w centrum Szczecina (pn.-pt.; 8-16)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. PK/01/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=17e9c979df3b4d08b7a9d8483561f390 Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl