Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Księgowy/ księgowa (AP Accountant)
miejsce pracy: Szczecin,
nr ref.: KA/01/20

Zakres obowiązków:
• Wspieranie procesów finansowo – księgowych, w szczególności odpowiedzialność za procesy zobowiązań
• Czynny udział w migracji procesów z innych krajów
• Rejestrowanie faktur zakupowych w systemie księgowym
• Terminowe wprowadzanie danych do systemu
• Prowadzenie rozliczeń bezgotówkowych i międzyokresowych
• Uzgadnianie potwierdzeń sald z dostawcami
• Zapewnienie właściwego obiegu dokumentu
• Przygotowywanie raportów oraz rozliczeń
• Utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami
• Aktywna współpraca z innymi działami

Wymagania:
• Wykształcenie w kierunkach: finanse, ekonomia, rachunkowość
• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Doświadczenie w pracy w strukturach SSC/BPO oraz znajomość programów: SAP, IFS, Oracle – mile widziane

Benefity:
• Prywatna opieka medyczna – pakiet premium
• Ubezpieczenie na życie i zdrowie
• Karta Multisport
• Praca w centrum Szczecina (pn.-pt.; 8-16)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KA/01/20 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f92690d2421a4644aa58d213986b9324