UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych o międzynarodowym zasięgu, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Główny Technolog – kierownik działu
miejsce pracy: okolice Szczecina; nr. ref.: GT/01/20

Zakres obowiązków:
• Rozwój technologii obecnie stosowanych przez firmę oraz wdrażanie nowych
• Nadzór technologiczny nad fazami produkcji – prototypowanie, produkcja seryjna
• Projektowanie procesów technologicznych i opracowywanie dokumentacji
• Przeprowadzanie prób technologicznych
• Zarządzanie projektami technicznymi w całej organizacji
• Koordynowanie pracy ok. 5-osobowego zespołu
• Współpraca z centralą firmy i Klientami w zakresie zarządzania projektami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenia w optymalizacji produkcji i prowadzeniu projektów produkcyjnych
• Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
• Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
• Umiejętność definiowania priorytetów i sporządzania harmonogramów
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (język angielski jest językiem korporacyjnym)
• Znajomość programów: Solid Edge, MS Project, Navision, PowerPoint – będzie dodatkowym atutem
• Doświadczenie w przygotowywaniu ofert i wycen – mile widziane
• Doświadczenie w produkcji laminatów – mile widziane
• Lokalizacja miejsca pracy: ok. 20 km od centrum Szczecina

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
• Udział w ciekawych projektach
• Szansę na wdrożenie własnych pomysłów, usprawnień

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. GT/01/20 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka: