UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Pracownik sprzątający
miejsce pracy: okolice Pyrzyc,
nr ref. OP/01/2020

Zakres obowiązków:

• Utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy
• Utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowo-socjalnych
• Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Miejsce pracy: okolice Pyrzyc

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. OP/01/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub prosimy o telefoniczny kontakt: 91 4882327 lub zaaplikować Cv pprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=414335288695442ba0672ec83a6efb9a Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl