Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. OP/01/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub prosimy o telefoniczny kontakt: 91 4882327 lub zaaplikować Cv pprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=414335288695442ba0672ec83a6efb9a Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl

Asystent kupca
miejsce pracy: okolice Goleniowa
nr ref.: A/01/2020

Zakres obowiązków:

• Analiza rotacji, sprzedaży oraz marży
• Utrzymywanie relacji z obecnymi Kontrahentami
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Pozyskiwanie nowych dostawców
• Kontrola i monitorowanie bieżących dostaw surowców, prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

• Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
• Znajomość pakietu MS Office i Excela w stopniu średniozaawansowanym
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
• Nastawienie na realizację zadań
• Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę
• System premiowy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. A/01/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=414335288695442ba0672ec83a6efb9a Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl