Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży morskiej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Samodzielny pracownik działu operacyjnego miejsce pracy: Gdynia nr ref.: SO/02/2020

Zakres obowiązków:
• Nadzór i zarządzanie operacyjne nad flotą jednostek pływających
• Przygotowywanie ofert i umów handlowych
• Współpraca z Klientami (armatorzy, agenci, etc.)
• Rozliczanie wykonywanych usług (fakturowanie)
• Nadzór nad dokumentami statkowymi
• Reprezentowanie firmy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowana akademia morska)
• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w branży morskiej lub transportowo/logistycznej
• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym, dynamicznym środowisku – mile widziane
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz terminowość
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stałe godziny pracy 8-16
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl
Gwarantujemy poufność.