Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży morskiej z kapitałem niemieckim, świadczącej usługi managementu techniczne i załogowe, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Fakturzystka - Pracownik działu księgowości
miejsce pracy: Gdynia, nr ref. FK/05/2020

Zakres obowiązków:
• Wystawianie faktur
• Wypisywanie i potwierdzanie zamówień
• Wprowadzanie nowych Klientów do bazy danych
• Wyjaśnianie problemów zgłaszanych przez Klientów
• Przyjmowanie reklamacji
• Archiwizacja dokumentów
• Odpowiedzialność za obieg dokumentów

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wiedza z zakresu księgowości, rozliczeń z Kontrahentami etc.
• Znajomość programów księgowych
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Obsługa urządzeń biurowych
• Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz terminowość

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka

lub na adres: biuro@unikadr.pl

Gwarantujemy poufność.
Więcej ofert na www.unikadr.pl