UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu
miejsce pracy: Szczecin, nr ref. SM/06/2020

Zakres obowiązków:
• Udział w tworzeniu strategii i planu promocji firmy i produktów
• Przełożenie strategii promowania firmy i produktów na działania w Internecie
• Koordynowanie i nadzór współpracy z partnerami marketingowymi firmy
• Poszukiwanie i testowanie nowych kanałów marketingowych
• Aktywne poszukiwanie nowych partnerstw
• Tworzenie i publikacja artykułów branżowych
• Koordynacja pozostałych działań marketingowych

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• Podstawowa znajomość programów graficznych
• Znajomość narzędzi i trendów w marketingu online
• Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, otwartość i inicjatywa

Firma oferuje:
• Umowę o pracę
• Rozwój zawodowy w zespole marketingowym
• Szkolenia branżowe

To oferta dla osób samodzielnych i wykazujących się inicjatywą, chcących rozwijać się zawodowo w firmie o uznanej pozycji na rynku. Firma oferuje ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z oznaczeniem nr ref. SM/06/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka:

Gwarantujemy poufność.