UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

E-commerce Manager miejsce pracy: Szczecin, nr ref. EM/10/20

Zakres obowiązków:
• Tworzenie i wdrażanie strategii e-commerce w organizacji
• Zarządzanie całokształtem zagadnień związanych z e-commerce, kontrolą procesów i terminowym realizowaniem poszczególnych zadań
• Planowanie i koordynacja nowych rozwiązań technologicznych w obszarze e-commerce
• Wdrażanie zmian w celu poprawy konwersji, wyników sprzedaży w kanale internetowym i rozwoju marki
• Monitorowanie wydajności, analiza skuteczności podejmowanych działań, zachowań użytkowników i wyników sprzedaży
• Współtworzenie planów marketingowych, sprzedażowych i rozwojowych platformy e-commerce przy współpracy z działem marketingu
• Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie, optymalizacja sklepów internetowych oraz aktualizowanie oferty produktowej
• Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:
• Doświadczenie w zarządzaniu w branży e-commerce
• Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii oraz w obsłudze i wsparciu platform sprzedażowych i procesów e-commerce
• Umiejętność w efektywnym i dochodowym zarządzaniu zespołem, marką i jej zasobami
• Znajomość najnowszych trendów i narzędzi wykorzystywanych w e-commerce
• Nastawienie na osiąganie celów
• Kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
• Dojrzałość biznesowa

Firma oferuje:
• Możliwość rozwoju i awansu
• Szkolenia branżowe
• Stabilne warunki zatrudnienia

To oferta dla osób samodzielnych i wykazujących się inicjatywą, chcących rozwijać się zawodowo. Firma oferuje ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z oznaczeniem nr ref. EM/10/20 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka

Gwarantujemy poufność.