Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży poligraficznej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
miejsce pracy: Szczecin nr ref. ZS/10/20

Zakres obowiązków:
• Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z Kontrahentami
• Utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych Klientów
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Obsługa procesu reklamacyjnego
• Raportowanie do Zarządu

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
• Komunikatywność

Firma oferuje:
• Umowę o pracę
• Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. ZS/10/20 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka:

Gwarantujemy poufność.