Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z branży samochodowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Doradca serwisowy
miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, nr. ref.: DS/11/2020

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu samochodów osobowych
• Budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
• Nadzór techniczny nad przeprowadzanymi czynnościami serwisowymi
• Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych
• Przedstawianie oferowanych usług i części samochodowych
• Dbałość o dobry wizerunek firmy i utrzymanie najwyższych standardów obsługi
• Dbałość i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość budowy samochodów i technologii napraw pojazdów
• Umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi
• Zaangażowania w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych
• Bardzo dobra organizacja pracy

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przyjaznej kulturze organizacyjnej
• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Bardzo dobre warunki pracy
• Pracę w profesjonalnym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego

W przypadku pytań, zadzwoń 91 488 23 27 lub 575 71 73 73
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. DS/11/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka:

Gwarantujemy poufność.