Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Manager ds. księgowości i raportowania -
GL Accounting&Reporting Manager
miejsce pracy: Szczecin, nr ref.: GL/11/2020

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie projektami z obszaru migracji procesów finansowych
• Odpowiedzialność za audyty oraz współpraca z firmami audytorskimi
• Odpowiedzialność za zapewnienie rzetelnego raportowania zgodnie z IFRS
• Budowanie strategii rozwoju działu GL
• Zarządzanie zespołem GL i reprezentowanie go w strukturach międzynarodowych
• Nadzór nad zewnętrznymi jednostkami odpowiedzialnymi za obszary podatkowe
• Ustalanie i monitorowanie KPI dla nadzorowanego obszaru
• Aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w przeprowadzaniu migracji procesów oraz w nadzorze nad audytami
• Doświadczenie w pracy w strukturach SSC/BPO
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym
• Znajomość Międzynarodowych Standardów Raportowania (IFRS)
• Ogólna wiedza podatkowo - księgowa
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Firma oferuje:
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Premię uzależnioną od rocznych wyników firmy
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę Multisport
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. GL/11/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka

Gwarantujemy poufność.