Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy – branża FMCG (Niemcy Północne)
miejsce pracy: Niemcy Północne, nr ref. PH/12/2020

Zakres obowiązków:
• Obsługa i budowanie portfela Klientów w kanale detalicznym (FMCG) na terenie Niemiec Północnych
• Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
• Raportowanie do przełożonego

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu Klientów na rynku niemieckim
• Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• Doświadczenie w branży FMCG – będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Lokalizacja miejsca pracy: Niemcy Północne

• Atrakcyjny system wynagrodzeń wspierający zachowanie dochodów na stałym poziomie oraz premie i bonusy za realizację wyników
• Odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych
• Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
• Współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. PH/12/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link: