Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Koordynator ds. budowy sieci sprzedaży (Niemcy Północne, Belgia, Holandia)
miejsce pracy: Niemcy Północne, nr ref. KF/12/2020

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie i organizacja procesu budowania sieci partnerskiej
• Pozyskiwanie partnerów zewnętrznych (sklepów detalicznych) do współpracy
• Odpowiedzialność za negocjacje warunków współpracy z kontrahentami
• Analiza segmentu detalicznego w branży FMCG na wskazanych rynkach
• Współpraca z działem kupieckim, sprzedaży i logistycznym

Wymagania:
• Doświadczenie w budowaniu sieci sprzedaży i/lub pozyskiwaniu partnerów zewnętrznych
• Doświadczenie na rynku niemieckim, preferowane w branży FMCG
• Proaktywne podejście i umiejętność myślenia strategicznego
• Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Lokalizacja miejsca pracy: Niemcy Północne, Belgia, Holandia

Firma oferuje:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych
• Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów
• Współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KF/12/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link: