Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży budownictwa specjalistycznego będącej podwykonawcą przy realizacji wielu kluczowych inwestycji na terenie Danii (budowa obiektów użyteczności publicznej takich jak: oczyszczalnie ścieków, szpitale, szkoły, elektrownie, budowa budynków kubaturowych, konstrukcje typu offshore, budowa mostów, tuneli, etc.), odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier/majster budowy – budownictwo przemysłowe i kubaturowe
miejsce pracy: Dania, nr ref.: IB/02/2021

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie inwestycji budowlanych zgodnie z harmonogramem
• Zarządzanie zespołem i czasem pracy pracowników
• Współpraca z kierownikiem oraz generalnym wykonawcą

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie przy wykonywaniu robót żelbetowych
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Znajomość języka angielskiego i/lub duńskiego
• Wykształcenie techniczno - budowlane
• Wiedza budowlana z zakresu konstrukcji stalowych
• Znajomość programu XLS (koniecznie) i AutoCAD (mile widziane)
• Samodzielność oraz odpowiedzialność

Firma oferuje:
• Stabilne warunki zatrudnienia w spółce prawa duńskiego
• Umowę o pracę (pełny etat)
• Gwarantowane przez pracodawcę dodatkowe dni wolne
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy
• Zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref. IB/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez link:

Gwarantujemy poufność.