UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Office Manager
miejsce pracy: Szczecin; nr ref.: OM/02/2021

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie oraz obsługa pracy biura
• Bieżąca obsługa interesantów przedsiębiorstwa
• Rejestracja i koordynowanie właściwego obiegu dokumentów
• Nadzór nad korespondencją
• Prowadzenie kalendarza spotkań
• Raportowanie do Zarządu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy w podobnym charakterze
• Znajomość pakietu MS Office
• Obsługa urządzeń biurowych
• Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Możliwość pracy w pełnym oraz w niepełnym wymiarze czasu pracy

Firma oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pracę w miłej atmosferze
• Możliwość rozwoju kompetencji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref.: OM/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez link:

Gwarantujemy poufność.