UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Malarz przemysłowy
miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. MP/02/2021

Zakres obowiązków:
• Lakierowanie/malowanie konstrukcji stalowych zgodnie z wytycznymi instrukcji technologicznych
• Przygotowywanie elementów do malowania/lakierowania
• Obsługa i nadzór nad urządzeniami

Wymagania:
• Doświadczenie w lakierowaniu/malowaniu na mokro
• Precyzja i dokładność
• Chęć do pracy zmianowej

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie ora możliwość nadgodzin
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szkolenia
• Możliwość rozwoju i awansu

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 4882327 lub mailowy: biuro@unikadr.pl lub przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z oznaczeniem nr ref. MP/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:

Gwarantujemy poufność.