UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, włoskiej firmy z branży chemii przemysłowej, w tym chemii samochodowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy – vanseller (chemia samochodowa)
miejsce pracy: województwo pomorskie , nr ref. VS/02/2021

Zakres obowiązków:
• Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych
• Współpraca z Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów (województwo pomorskie )
• Odpowiedzialność za koordynację działań związanych z PR-em
• Monitorowanie potrzeb Klienta, rynku i działań konkurencji
• Współpraca i raportowanie do zarządu firmy

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Min. roczne doświadczenie w sprzedaży
• Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Odpowiedzialność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
• Czynne prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób kontaktowych i lubiących pracę z ludźmi. Firma oferuje narzędzia pracy, korzystne warunki zatrudnienia oraz pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref. VS/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez link:

Gwarantujemy poufność.