UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu uśmiechniętej i pełnej energii osoby na stanowisko:

Asystentka biura/Asystent biura
miejsce pracy: Szczecin; nr ref: AB/02/2021

Zakres obowiązków:

• Organizacja i koordynacja pracy biura
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji w firmie
• Wsparcie oraz analiza potrzeb rekrutacyjnych, szkoleniowych i doradczych Klientów
• Organizacja i obsługa spotkań
• Przygotowywanie oraz aktualizacja procedur wewnętrznych
• Redagowanie pism i dokumentów zgodnie ze standardami firmy
• Realizacja zleconych zadań
• Dbałość o wizerunek biura

Wymagania:

• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie • Zdolności organizacyjne, analityczne, samodzielność
• Wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne, komunikatywność, otwartość
• Inicjatywna oraz kreatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność rozwiązywania problemów

To oferta dla osób o wysoko rozbudowanych umiejętnościach interpersonalnych i lubiących kontakt z ludźmi. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem AB/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7e59fceaae3b4bba85bdeb23b56634db Gwarantujemy poufność.