UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta,
firmy z branży motoryzacyjnej, będącego właścicielem studia car detalingowego,
odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Pracownik myjni – Car Detailer
miejsce pracy: Szczecin; nr ref.: CD/03/2021

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa w oparciu o standardy firmy
• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Aplikacja powłok ochronnych i ceramicznych
• Korekta lakieru oraz pielęgnacja skór
• Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta

Wymagania:

• Doświadczenie w CAR DETAILINGU – mile widziane
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Umiejętności komunikacyjne oraz organizacji pracy własnej
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
• Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• Pracę z produktami marki premium
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• System szkoleń

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: CD/03/202 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez link

Gwarantujemy poufność.