UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej należącej do czołówki producentów profesjonalnych kosmetyków samochodowych oraz będącego właścicielem studia car detalingowego odpowiedniego kandydata stanowisko:

Specjalista/specjalistka ds. marketingu internetowego
miejsce pracy: Szczecin; nr ref: SM/03/2021

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie firmowych kanałów Social Media (Facebook, Instagram)
• Tworzenie treści i artykułów promocyjnych przy wykorzystaniu technik i narzędzi marketingu internetowego
• Rozwój i zarządzanie sklepem internetowym
• Odpowiedzialność za prowadzenie działań w zakresie kampanii: Google Ads i Facebook Ads
• Przeprowadzanie akcji promocyjnych

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość pakietu MS Office oraz programów graficznych
• Praktyczna wiedza z zakresu marketingu online
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania długotrwałych relacji
• Samodzielność, efektywność w działaniu
• Kreatywność, nastawienie na działania i wyniki

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• Pracę z produktami marki premium
• Możliwość powiązania własnego rozwoju zawodowego z długofalowym rozwojem firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. SM/03/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:

Gwarantujemy poufność.