UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta o silnej i stabilnej pozycji na rynku FMCG w Polsce, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów i sprzedaży (branża spożywcza)
miejsce pracy: okolice Goleniowa, nr ref: K/05/2021

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie wybranymi grupami asortymentowymi
• Utrzymywanie długofalowych relacji z Kontrahentami
• Samodzielne prowadzenie procesów negocjacji handlowych
• Kontrola realizacji umów
• Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby zarządzania strategicznego

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Samodzielność oraz systematyczność
• Nastawienie na realizację zadań

• Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kariery
• Pracę w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. K/05/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:

Gwarantujemy poufność.