UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej szeroki pakiet benefitów oraz wspierającej rozwój zawodowy pracowników, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Koordynator ds. realizacji projektów w sektorze SSC/BPO.
miejsce pracy: praca zdalna, nr ref.: KSB/04/2021.

Zakres obowiązków.
• Udział w wewnętrznych projektach firmy związaną z migracją procesów księgowych.
• Nadzór i opracowywanie harmonogramów prac dotyczących realizacji poszczególnych projektów.
• Tworzenie instrukcji oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji procesowej.
• Raportowanie statusów zarządzanych projektów.
• Stała współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania.
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami – warunek konieczny.
• Doświadczenie w mapowaniu procesów.
• Znajomość różnych metodologii prowadzenia projektów oraz efektywność w wyborze techniki dostosowanej do potrzeb zespołu – warunek konieczny .
• Bardzo dobra znajomość MS Office i programów do zarządzania projektami – warunek konieczny.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
• Praca w strukturach z sektora usług biznesowych (SSC/BPO) – mile widziane.

Benefity.
• Praca w centrum Szczecina-możliwość pracy zdalnej.
• Prywatna opieka medyczna – pakiet premium.
• Ubezpieczenie na życie i zdrowie.
• Karta Multisport.
• Wczasy pod gruszą.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: KSB/04/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez link: .
. https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cfd9f259303a4c4da4afa7c76ae4491e
Gwarantujemy poufność. .