UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży budownictwa specjalistycznego będącej podwykonawcą przy realizacji wielu kluczowych inwestycji na terenie Skandynawii (budowa obiektów użyteczności publicznej takich jak: oczyszczalnie ścieków, szpitale, szkoły, elektrownie, budowa budynków kubaturowych, konstrukcje typu offshore, budowa mostów, tuneli, etc.), odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier budowy ds. przetargów
miejsce pracy: Szwecja, nr ref. IP/03/2021

Zakres obowiązków:
• Analizowanie dokumentacji projektowej i zmian w dokumentacji podczas procesu przetargowego i wsparcie w trakcie realizacji
• Wycena robót budowlanych w oparciu o rejestr nakładów pracy
• Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i dobór parametrów kosztorysu
• Gromadzenie danych dotyczących faktycznych nakładów poniesionych w trakcie realizacji inwestycji

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne; wyższe budowlane - pożądane
• Min. 2-letnie doświadczenie w wykonawstwie przy konstrukcjach żelbetowych
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i sporządzania przedmiarów
• Wiedza z zakresu sporządzania kosztorysów i wyceny robót budowlanych
• Znajomość AutoCAD i MS Office
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość języka i rynku szwedzkiego będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność przygotowania ofert - mile widziana
• Skrupulatność i dokładność, zorientowanie na cel
• Zmysł analityczny, umiejętności interpersonalne i zdolności negocjacyjne

Firma oferuje:
• Stabilne warunki zatrudnienia w spółce prawa szwedzkiego
• Umowę o pracę (pełny etat)
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
• Dużą samodzielność i niezależne stanowisko pozwalające na rozwój kompetencji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. IP/03/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:

Gwarantujemy poufność.